Yugioh-Rp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Şimşekler'den büyük protesto!

YazarMesaj
Crystalbeast
Modarator
Modarator

Takımım : Şimşekler'den büyük protesto! Fbky2

Şimşekler'den büyük protesto! Empty
MesajKonu: Şimşekler'den büyük protesto!   Şimşekler'den büyük protesto! Icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 3:24 pm

TFF 2. Lig takımlarından Adana Demirspor'da taraftarlar, yükselme grubunda ve play-off mücadelesinde takımın başarısız olmasını yönetime bağlayarak, yöneticilerin istifa etmeleri için gösteri yaptı..

****** Caddesi'nin girişindeki Adana Demirspor'un eski yönetim binası önünde toplanan Şimşekler Taraftar Grubu üyeleri, ellerindeki pankartlarla yönetim aleyhinde sloganlar attı.

Şimşekler Grubu Başkanı Talat Şahin, burada yaptığı açıklamada, Adana Demirspor taraftarlarının yıllardır acı çektiğini, ancak bunların unutularak geleceğe bakılması gerektiğini vurguladı.

Şahin, takımın geleceği için bir dizi önlemler alınması gerektiğini, bunların başında da mevcut yönetimin istifası geldiğini söyledi.

Acilen kongre kararı alınmasının zorunlu olduğunu savunan Şahin, şunları kaydetti:
''Mevcut yönetim yeni gelecek yönetime Adana Demirspor'u kongrede borçsuz teslim etmelidir. Kongrede oluşacak yönetim listesi kişilerin çevresine değil, Adana Demirspor'un geleceğine ve taraftarın beklentisine hitap etmeli. Kongre demokratik bir şekilde yapılmalı. Adana Demirspor yönetimi bağımsız bir yapıya kavuşturulmalı, seçilecek yönetim tayin ile değil, gönüllü olarak bu görevi üstlenmelidir.
Tüm Adana Demirspor camiası da yeni gelecek yönetim etrafında kenetlenmeli, destek vermeli ve içişlerine kesinlikle karışmamalı. Yeni gelecek yönetim de Muharrem Gülergin, Hacı Döner, Muhammet Kaymak, Orhan Demirdal gibi Adana Demirspor duruşunu sergilemeli.''

Şahin, bu istekler gerçekleştirildiğinde taraftarlar için hayallerdeki takımın gerçek olacağını belirtti.

Açıklamanın ardından, taraftarlar ****** Caddesi'nden Büyükşehir Belediyesi'ne doğru yürümeye başladı. Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ise yolu trafiğe kapatarak taraftarların yürüyüş yapmasını engelledi. Taraftarlar tribün liderlerinin araya girmesiyle olaysız şekilde dağıldı.

Şimşekler'den büyük protesto!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-