Yugioh-Rp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Güldüren Bursa'ya veda etti!

YazarMesaj
DMoC
Admin
Admin
DMoC

Erkek
Takımım : Güldüren Bursa'ya veda etti! Fbky2

Güldüren Bursa'ya veda etti! Empty
MesajKonu: Güldüren Bursa'ya veda etti!   Güldüren Bursa'ya veda etti! Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 2:58 am

Bursaspor ile başarılı defans oyuncusu İsmail Güldüren´in yolları ayrıldı.
3.6.2008

İsmail Güldüren’in menajeri Faruk Güler, yaptığı açıklamada, bugün Özlüce Tesisleri’nde Bursasporlu yöneticilerle yaptıkları görüşmelerin olumsuz sonuçlandığını bildirdi.

İsmail’in Bursaspor’da kalmak istediğini, bu konuda fedakarlıkta da bulunduklarını dile getiren Güler, "Ancak yapılan görüşme sonucu ortak bir zeminde buluşamadık. Şu andan itibaren İsmail Güldüren ile Bursaspor’un yolları ayrılmıştır. Her iki taraf için de hayırlı olsun" dedi.

Güler, Bursaspor ile anlaşamadıkları için yarından itibaren gelen teklifleri değerlendirmeye başlayacaklarını sözlerine ekledi. İsmail Güldüren de Bursaspor’dan ayrıldığı için üzgün olduğunu, ancak profesyonel bir futbolcu olarak kendisini de düşünmek zorunda kaldığını söyledi.

Bursaspor’da forma giymenin kendisi için "çocukluk hayali" olduğunu ifade eden başarılı defans oyuncusu, "Çocukluk hayalimi gerçekleştirmemi sağlayan eski başkanımız Levent Kızıl’a çok teşekkür ediyorum. Onun sayesinde yeşil-beyazlı formayı giydim. Bursaspor’a bundan sonra başarılar diliyorum" diye konuştu.

Güldüren Bursa'ya veda etti!
1 sayfadaki 1 sayfası