Yugioh-Rp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Trabzon transfere doymuyor!

YazarMesaj
DMoC
Admin
Admin
DMoC

Erkek
Takımım : Trabzon transfere doymuyor! Fbky2

Trabzon transfere doymuyor! Empty
MesajKonu: Trabzon transfere doymuyor!   Trabzon transfere doymuyor! Icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 2:59 am

Transferin hızlı takımlarından Trabzonspor´da imzalar sürüyor. Bordo-mavililer, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri´nde Almanya´nın Unterhaching takımından Ceyhun Gülselam ile 4, Altınordu´dan kaleci Yakup Bugun ile 5 yıllık sözleşme imzaladı.
3.6.2008

Kulüp yönetim kurulu üyesi Ali Sürmen, imza töreninde yaptığı konuşmada, iki değerli futbolcuyu Trabzonspor camiasına kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade ederek, "Kendilerini kanıtlamış iki genç futbolcu, arkadaşlarımız tarafından uzun süre izlendi ve Trabzonspor camiasına katılmaları uygun görüldü. Biz kendilerinin başarılı olacağına inanıyoruz. Kendilerinden bunu bekliyoruz. Camiaya transferlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyoruz" dedi.

Yönetim olarak uzun süren çalışmalar ve izlemeler sonucu kamuoyunu memnun eden transferleri gerçekleştirdiklerini belirten Sürmen, "Trabzonspor camiasından beklentimiz kombine bilet satışlarının gerçekleşmesidir. Bu kombine satışlarda camianın duyarlı davranacağını umuyoruz" diye konuştu.

Ceyhun Gülselam ise Trabzonspor gibi büyük bir camiaya geldiği için çok mutlu olduğunu ifade ederek, "İnşallah Trabzonspor’da başarı olur şampiyonluklar yaşarız. Başka takımlardan da teklif vardı ama
Trabzonspor’da başarılı olacağımı düşündüğüm için bu kararı verdim" dedi.

Yakup ise Türkiye’nin 4 büyük takımından birine geldiği için sevinçli olduğunu belirterek, "Beni buraya layık gördükleri için teşekkür ederim. Burada başarılı olmak için gayret göstereceğim" diye konuştu.

BURAK’IN TRANSFERİ
Trabzonspor, Vestel Manisaspor ile bonservis bedeli konusunda anlaşma sağladığı Burak’ın transferini beklemeye aldı. Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bu futbolcuya verecekleri fiyatı sunduklarını ve cevap beklediklerini kaydetti. Burak’ın sürekli fiyat artırımına gittiği ve bu nedenle transferde sorun yaşandığı da öğrenildi.

Trabzon transfere doymuyor!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-