Yugioh-Rp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

'Benim sloganım hücum'

YazarMesaj
DMoC
Admin
Admin
DMoC

Erkek
Takımım : 'Benim sloganım hücum' Fbky2

'Benim sloganım hücum' Empty
MesajKonu: 'Benim sloganım hücum'   'Benim sloganım hücum' Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 7:23 pm

A Milli Takımımız'ın Teknik Direktörü Fatih Terim: "Futbol anlayışım daima atak futboludur. İşte bu benim sloganım, korkuyu rakiplerime bırakıyorum"
5.6.2008

‘Bir numara Kaka’dır’
Teknik Direktör Fatih Terim, İtalya’nın ünlü gazetesi La Gazetta dello Sport’a EURO 2008 hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Terim, “Benim futbol anlayışım daima hücumdur. Korkuyu rakiplerime bırakıyorum. İşte bu benim sloganım. Ronaldo, Manchester United’da büyük işler yaptı. Ancak bence bir numara Milan’lı Kaka’dır” derken, İsviçre’yle yaşanan olaylı maçın hatırlatılmasın üzerine ise, “Biz özür dilememiz gereken yerlerden diledik ve bu olay artık unutuldu. Geriye bakmıyoruz” dedi.

Valencia’dan teklif!
İnter'de forma giyerken bazılarının Emre Belözoğlu’nu beğenmediğini ifade eden Terim, onun takımın beyni olacağını belirtti. İtalyan kulüplerine Servet’i önerdiğini ifade eden deneyimli çalıştırıcı, “Yunanistan’ın tekrar şampiyon olması zor. Almanya, İtalya ve Fransa finale en yakın ekipler. İtalya gününde olursa, onları durdurmak zor” derken, ‘İtalya’ya dönecek misiniz?’ sorusuna ise “Şu an Milli Takımı düşünüyorum. Beni Valencia istedi. Ancak benim gönlüm de İtalya var” diye konuştu.

'Benim sloganım hücum'
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ...Benim ki lol
» Benim Karakterim
» benim karakterim
» benim karakterim
» benim karakterim