Yugioh-Rp
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hedefi büyük!

YazarMesaj
DMoC
Admin
Admin
DMoC

Erkek
Takımım : Hedefi büyük! Fbky2

Hedefi büyük! Empty
MesajKonu: Hedefi büyük!   Hedefi büyük! Icon_minitimePerş. Haz. 05, 2008 7:24 pm

Trabzonspor'un yeni transferi Gökhan Ünal, Bordo-Mavili camiada şampiyonluk yaşayarak efsane oyuncular arasına adını yazdırmak istediğini söyledi.
5.6.2008

Trabzonspor’un yeni transferi Gökhan Ünal, Trabzon halkına güzel günler yaşatacaklarını söyledi. Gökhan Ünal yaptığı açıklamada, kendisini Gökhan Ünal yapan Kayserispor ile Kayseri halkına çok teşekkür etmek istediğini ifade ederek, "Bana bu zamana kadar çok destek verdiler. Belki son zamanlarda ufak tefek anlaşmazlıklar oldu ama bu kulüple ilgili değildi, birkaç kişiyle aramdaydı. Ben Kayserispor’u ve Kayseri halkını çok seviyorum. Onların gönlümdeki yerleri apayrıdır. Bu şekilde ayrılmak istemezdim ama kısmet böyleymiş" dedi.

Yeni bir şehre ve takıma geldiğini kaydeden Gökhan Ünal, "Kayseri’de yaşattığımız sevinçlerin daha fazlasını Trabzonspor’a yaşatmak istiyoruz. Çünkü onların ne istediğini biliyoruz. İnşallah burada Trabzon halkına güzel günler yaşatacağız" diye konuştu. Ücret konusunda konuşmalardan rahatsız olmadığını belirten Gökhan Ünal, şöyle devam etti: "Çünkü bana verilen bir fiyat vardı. Kulüpler karar verip anlaştılar. Ben sadece sahaya çıkıp elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ben yıldız değil, görev adamıyım. Üstelik takımda birçok yıldız var. Yattara, Umut, Selçuk, Hüseyin ağabey var, Egemen var. Yeni gelen herkes bir yıldız. Bir takımı yıldız götürmüyor, bir takımı 11 oyuncu, hatta 23 oyuncu götürüyor. Kadroda kaç kişi varsa onlar götürüyor. Bu sene de böyle olacak."

Yeni bir takım oluştuğunu, ancak önlerinde 1,5 aylık bir kamp dönemi bulunduğunu kaydeden Gökhan Ünal, "Herkes birbirini tanıyacak. İyi bir arkadaşlık olursa önümüzde zor bir engelin olacağını sanmıyorum. Çünkü biz Kayseri’de bunu başardık. Arkadaşlığı iyi oturtturmuştuk. Burada en iyi şekilde arkadaşlığı oturtup Trabzonspor’u yukarılara taşıyacağız" diye konuştu. Trabzonspor’da şampiyonluk yaşamayı çok istediğini ifade eden Gökhan Ünal, "Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş’da şampiyonluk yaşamak belki Trabzon’a göre daha kolay. Ama Trabzon’da uzun zamandan sonra şampiyonluk yaşamak, efsaneler arasına girmek bence daha güzel bir olay diye düşünüyorum" dedi.

"MİLLİ TAKIMA ÇAĞRILMAYACAĞIMI BİLİYORDUM"

Gökhan Ünal, milli takıma çağrılmayışının özgüvenini sarsmadığını belirterek, "Ben çağrılmayacağımı biliyordum. Çünkü sakattım ve 1 ay futbol oynamamıştım. Kulüple de bazı problemlerim vardı. Sakat olanların çağrılması hocanın kararı. Fatih hoca, beni milli takıma ilk çağıran hoca. Ona ’beni niye çağırmadın’ diye sitem edemem. Çağırsaydı oynardım, çağırmadı bana sadece dışardan onları desteklemek düşer. Asla böyle bir polemiğe girmem. Sadece 2008’de olmamak beni üzüntüye boğdu ama sonuçta onları desteklemek bana düşer" dedi. Gökhan, en iyi bulduğu oyuncuların ise Brezilyalı Ronaldo ve Fransız Henry olduğunu sözlerine ekledi.

Hedefi büyük!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-